Trolejbus v strede púšte

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Absurdita, irónia, nihilizmus, sarkazmus, čierny humor, hlboké myšlienky a detské rýmy. Toto všetko a samozrejme vždy o niečo viac ponúka trolejbus. V strede púšte. Výkrik absolútnej hlúposti tam, kde nie je potrebné ani počúvať, ani myslieť. Politicky, nábožensky a ľudsky nekorektné čítanie pre tých, ktorí hľadajú optimizmus v realite, realitu v pesimizme a dávajú si dve základné otázky: Kto sme? A čím to zapijeme?

Nejedna báseň dáva zmysel až po ďalšom prečítaní. Nejedna myšlienka je sporná, zvláštna a vyzerá, ako keby bola z inej planéty. Poézia je o nepoznanom. Spoznajte bryndzové lečo tak, ako nikto iný. Trolejbus v strede púšte je štvrtá zbierka autora a podobne ako Kompromis a Koncentrovaný Brainfuck si robí srandu zo zlých ľudských vlastností, prináša úsmevné prirovnania a ponúka nové možnosti tam, kde by bežný človek čakal len jednu jedinú.

Autorka obálky: Kristína Physic

Trolejbus v strede púšte - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 28 strán na vytlačenie (A4); 36 strán formátu A5; 7 v mini verzii; 8 normostrán
  • Čeština: Trolejbus uprostřed pouště; English: Trolleybus in the middle of the desert
  • Štítky: humor, sarkazmus, absurdita

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok