Una pagina standard sullo stile di vita sano

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

Il presente libro è una guida estremamente breve e semplice, che cerca di fornire il massimo delle informazioni in una singola pagina standard, ovvero 1800 caratteri. Un ottimo modo per dare un paio di consigli saggi a chi non vuole fare letture lunghe e complicate. Questa guida breve dà del tu a tutti e spiega le cose in modo comprensibile. Potete appendere tutte le idee al frigorifero e se li seguirete, vi sentirete meglio. Sentitevi liberi di rimuovere ogni nota che avete completato o che è già impressa nella vostra memoria.

E qual è la cosa più importante nello stile di vita? Non inseguire i chilogrammi, i valori di BMI e i centimetri, ma semplicemente sentirsi bene e corre fino al quinto piano senza che qualcuno chiami l’ambulanza.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Una pagina standard sullo stile di vita sano - obálka

  • Autore: Stanislav Hoferek
  • Edizione: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autore della copertina: Stanislav Hoferek
  • Lunghezza: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Čeština: Una pagina standard sullo stile di vita sano; English: One standard page about healthy lifestyle
  • Note: stile di vita, cucina, cucinare, movimento, salute, guida, panoramica, pagina standard, frigorifero

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Pevná väzba a ebook formáty ePub, Mobi a PDF. Vydáva vydavateľstvo Elist.

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

 

Podobné knihy: