Výzva žiť

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Zbierka básní, ktorá predstavuje dôležitosť ľudských hodnôt, citov, životných situácií, ktoré by mali byť posolstvom pre budúce generácie. Kniha obsahuje 33 básní, každá opisuje výnimočnosť textu, kombinuje metafory s dielom, opisuje problémy, či hodnoty, ktoré by mali byť v tejto dobe samozrejmosťou a na ktoré sa postupne zabúda. Pre koho sú vhodné básne? Pre ľudí a pre žijúcich na tejto planéte.

Kniha je venovaná ľuďom, ktorí v tejto dobe hľadajú cestu. Ďalším veľkým venovaním je spomienka za zomrelých a tých, čo bojujú v tejto dobe s chorobou, ľuďom so strasťami a beznádejou, ľuďom hľadajúcich svoje miesto na tejto planéte. Veľké poďakovanie patrí tým, čo podali v ťažkých časoch pomocnú ruku a vedeli si aj z toho biedneho odtrhnúť pre iného a dať mu nádej na život.

Výzva žiť - obálka

  • Autor: Zuzana Volentierová
  • Obálka: Monika Vargová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 37 strán na vytlačenie (A4); 37 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 12 normostrany
  • Čeština: Výzva žít; English: Challenge to live
  • Štítky: láska, sloboda, hodnota, ciele, ľudskosť, práva

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Zuzana VolentierováZuzana Volentierová je turistka na veľkom tátošovi, ktorá miluje slobodu, prírodu, kvety, putovanie po hradoch a históriu. Básňam sa venuje už dlhé roky, v roku 2018 sa rozhodla písať verejne. Zuzana je bláznivá Dora, čo miluje ľudí na rovnakej vlnovej dĺžke.

↑ Na začiatok