Život malého vtáčaťa

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Život malého vtáčaťa zaujme. Možno aj tým, že sa na obálke nachádza kôň. Lásku ku koňom možno nájsť v niektorých básňach, no v prvom rade v samotnej autorke. Ak má niekto naozaj rád kone, je to ona. Motivácia každého človeka plynie z niečoho iného. V tejto knihe sú motiváciou všedné dni i rôzne oslavy, Vianoce či narodeniny. Celá zbierka básní je zároveň zbierka pocitov a názorov na najbližších. Ventilácia či antistres, v prvom rade však otvorený pohľad na všetko smutné. Asi každý človek sa stretol s rôznymi sklamaniami a aj preto je táto knižka osobná. Slzy, strach a beznádej, toto všetko a mnoho viac sa dá dostať do básní a uľaví sa tak nielen ženskej duši.

Niektorí ľudia boli pri autorke, keď nebol dôvod na úsmev a iní jej úsmev zobrali a nevrátili. Každým dňom človek dospieva, postupne stráca naivitu a aj tu platí, že výnimky potvrdzujú pravidlo. Život malého vtáčaťa je život dievčaťa (teraz už mladej ženy), ktorá si veľa vytrpela, ale nevzdáva sa a bojuje za svoje šťastie.

Život malého vtáčaťa - obálka

  • Autor: Iveta Griešová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-89646-27-2
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 39 strán na vytlačenie (A4); 4 v mini verzii; 7 normostrán
  • Čeština: Život malého ptáčata; English: Life of a small bird
  • Štítky: láska, žena, vzťahy, realita, život, poézia pre ženy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Iveta Griešová je úplne úprimný človek. Väčšinou je ťažké nájsť ju v niektorej miestnosti, pretože je najradšej na čerstvom vzduchu. Žije pre ľudí a najkrajší pohľad na svet je podľa nej z konského sedla.