Životospráva na dve normostrany

Životospráva

Popis a podrobnosti

Pokračovanie krátkej príručky obsahuje niekoľko tipov pre lepší, dlhší a príjemnejší život. Namiesto dlhých statí plných zložitých informácií je v nej neformálnym štýlom uvedených pár užitočných rád, ktoré si môže prečítať na akomkoľvek zariadení skutočne ktokoľvek. Pokračovanie sa venuje témam ako ketóza, stres či pohár červeného.

Niekedy netreba toho najväčšieho experta na zdravý životný štýl. Životospráva nie je žiadna básnička, kde by bolo napísané všetko v gramoch či molekulách. Každopádne vždy poteší, keď sa môže človek cítiť lepšie ako predtým, hoci i len o kúsok.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Životospráva na dve normostrany - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Čeština: Životospráva na dvě normostrany; English: Two standard pages about healthy lifestyle
  • Štítky: životospráva, kuchyňa, varenie, pohyb, zdravie, príručka, prehľad, normostrana, chladnička
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
4 6 2 1 2

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: