Životospráva na tišic ošemsto znaki

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

Toto je bars kratki a jednoduchi manual, ktori še snaži dac co najvecej informacii ľem na jednej normostrane, taže 1800 znakoch. Fajni sposob, jak dac kus mudrich mišlienok tomu, co nechce nijake dluhe a komplikovane čitaňe. Kratka priručka tika a visvetľuje calkom polopace. Šicke tote mišlienki sebe možece dac napriklad na ľadničku, a jak še ňima budzece riadzic, budzece še lepše citiť. Kľudňe sebe možece odškrtavac, co še vam podarilo spulňic a dostac do pameci.

A co je u životosprave najdoležitejše? Nenahaňac še za kilogramami, BMI hodnotami a centimetrami, aľe jednoducho še citic dobre a vybehnuc na piate poschoďie bez toho, aby vam ktoškaj volal zachranku.

Preložil Ing. Rudolf Schütz

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Životospráva na tišic ošemsto znaki - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vidaňe: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obalki: Stanislav Hoferek
  • Dlužka: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Čeština: Životospráva na tišic ošemsto znaki; English: One standard page about healthy lifestyle
  • Štitki: Životosprava, kuchňa, vareňe, pohib, zdravie, priručka, prehľad, normostrana, ľadnička

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Pevná väzba a ebook formáty ePub, Mobi a PDF. Vydáva vydavateľstvo Elist.

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

 

Podobné knihy: