Legenda o troch kameňoch I

Fantasy - poviedka

Popis a podrobnosti

Pokoj mierumilovných obyvateľov dediny Algar naruší vpád cudzieho vojska. Niečo hľadajú. Nikto však netuší čo to je. Nikto okrem jediného z nich. Iba Lonor, miestny šaman, to vie. No ako sa ukáže, nie je to jediné tajomstvo, čo pred ostatnými ukrýva.

Počas tohto nečakaného útoku unesie skupina vojakov malé dievča. Jej odvážna sestra je rozhodnutá zachrániť ju za každú cenu a vydáva sa na nebezpečnú výpravu, počas ktorej zistí, že môže zachrániť viac než len jeden ľudský život.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Legenda o troch kameňoch I - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Pavel Sekerák
  • Dĺžka: 95 strán na vytlačenie (A4); 125 strán formátu A5; 34 v mini verzii; 97 normostrán
  • Čeština: Legenda o troch kameňoch I; English: Legend about three stones I
  • Štítky: mágia, kameň, detstvo, dobrodružstvo, fantasy, cesta, čarodejník

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Legenda o troch kameňoch II