Najčastejšie klamstvá o Covid-19

Odborná literatúra - Zdravie

Popis a podrobnosti

V súčasnom svete nie je problém dostať sa k informáciám, ale overovať ich. Na internete nájdete úplne všetko, ale samozrejme nie všetko z toho je pravdivé. Úlohou tejto knižky je vyvrátiť veľké množstvo nezmyslov a hlúpostí, či priamej propagandy, ohľadne aktuálnej pandémie. Covid-19 je závažné ochorenie, ktoré vytvára jeden vírus. Nie je to niečo z rozprávok a rozhodne to nie je niečo, čo môžeme brať na ľahkú váhu. A pretože je na Slovensku miera zaočkovanosti nízka, koledujeme si o veľký problém. Tak, ako iné krajiny na našej planéte.

Tam, kde je ľudské nešťastie, možno nájsť aj najrôznejších podvodníkov, klamárov a oportunistov, ktorým nejde a nikdy nešlo o blaho ľudí. A zvlášť na Slovensku je pre niekoho jednoducho výhodné, aby trvala pandémia čo najdlhšie, pretože im vyhovuje chaos a beznádej – čo je palivo pre niektorých bezcitných politikov a hlupákov, ktorí vedia len nenávidieť.

Najčastejšie klamstvá o Covid-19 - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 20 strán na vytlačenie (A4); 32 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 25 normostrán
  • Čeština: Nejčastější lži o Covid-19; English: The most common lies about Covid-19
  • Štítky: hoax, klamstvo, covid, covid-19, koronavírus, pandémia, vírus, nepravda, dezinformácie, chemtrails

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.