Postrehy

Výroky - Výroky

Popis a podrobnosti

Je prvá knižka epigramov autorky akýmsi experimentom, alebo cieleným dielom? Sú to jej prvé postrehy zo života, doslova na štyri nádychy napísané epigramy, ktoré pustila do sveta. Niekedy priam až detailné odkrytie jej života ako aj jej osoby vás prinútia sa zastaviť. Ak sa hlbšie zamyslíte, pochopíte podstatu. Jej zámer je jasný. Aby sme život nebrali až tak vážne a hlavne samých seba a vedeli sa pobaviť aj na sebe.

Postrehy - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 11 strán na vytlačenie (A4); 16 strán formátu A5; 2 v mini verzii; 3 normostrany
  • Čeština: Postřehy; English: Observations
  • Štítky: epigram, výrok, názor, myšlienka, aforizmus, vyjadrenie, úvaha, zamyslenie, humor, radosť

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

↑ Na začiatok