Národy v hre Civ5

Hry a herná literatúra - Návod k hre

Popis a podrobnosti

Civilizácia V patrí medzi najkomplexnejšie počítačové hry. Množstvo možností, ako viesť celú civilizáciu od úsvitu dejín po vzdialenú budúcnosť. Ktorú civilizáciu si však vyberiete? Aké sú silné a slabé stránky každej z nich? Ktoré výhody sa dajú kombinovať a ako očariť svet svojou kultúrou alebo vojenskou silou? Ako by mohli pokračovať civilizácie, ktoré boli zničené pred viac ako tisíc rokmi?

Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky v sebe ukrýva táto publikácia. Podrobný návod, ako si vybrať jednu z množstva civilizácií, pochopiť komplikované mechanizmy hry a hlavne si užiť zábavu a naučiť sa niečo nové. Kniha pokrýva základnú hru, vrátane datadiskov Gods and Kings a Brave New World.

Národy v hre Civ5 - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 62 strán na vytlačenie (A4); 105 strán formátu A5; 22 v mini verzii; 54 normostrán
  • Čeština: Národy ve hře Civilizace 5; English: Nations in Civilization 5
  • Štítky: Civilizácia, Civilization, V, 5, Gods and Kings, Brave New World, národ, hra, stratégia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.