Prekliatie temných elfov: Sen o domove

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Prekliatie temných elfov pokračuje treťou kapitolou. Poslední zo zvyšných temných elfov musia opustiť svoje podzemie a vydať sa na strastiplnú cestu, ktorá vedie do neznáma. V družine nie sú takmer žiadni bojovníci ani černokňažníci, ktorí by ostatných počas nebezpečného pochodu ochránili pred smrtiacimi hrozbami. Budúcnosť je tak značne neistá.

Nad tým všetkým sú skúšky od boha smrti, ktorý je pre svoje pobavenie ochotný obetovať čokoľvek a kohokoľvek na celom kontinente. Sen o domove sa mení na horor a dobrodružný príbeh, v ktorom nikto nemá istotu, že sa dožije ďalšieho dňa.

Audio poznámky ku knihe od autora

Prekliatie temných elfov: Sen o domove - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 77 strán na vytlačenie (A4); 114 strán formátu A5; 25 v mini verzii; 64 normostrán
  • Čeština: Prokletí temných elfů: Sen o domově; English: The Curse of the Dark Elves: Dream about home
  • Štítky: fantasy, scifi, dungeon, elf, človek, putovanie, boh, mágia, meč, vojna

Tlačená kniha

Prekliatie temných elfov - tlačená knihaTlačená kniha je k dispozícii! Zakúpte si túto knihu v tlačenom vydaní. 278 strán príjemného čítania za výbornú cenu.

Cenník:

  1. 8€ za knihu, pri väčšom odbere možná zľava
  2. 6€ pre autorov Greenie knižnice a darcov krvi
  3. Poštovné 1.20€ alebo osobný odber

Ak máte záujem, alebo máte otázky, ozvite sa na mail shoferek@gmail.com. Ak potrebujete dopravu, budeme potrebovať vašu adresu. Platbu prosíme na náš IBAN: SK88 8360 5207 0042 0364 9369. Vyzbierané peniaze idú priamo na rozvoj Greenie knižnice a podporu nových autorov. Radi vám tieto knihy podpíšeme.

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Prekliatie temných elfov: Slová prvých bohov Prekliatie temných elfov: Sianov osud Prekliatie temných elfov: Spálené mosty Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera