Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Prekliatie temných elfov pokračuje svojou druhou časťou, ktorá sa odohráva hneď za Sianovým osudom. Epický fantasy príbeh začína po tom, čo sa Varena, nadaná černokňažníčka, dostáva k zdroju absolútnej moci. Kam až siaha zlo a čo vlastne znamená? Varena má všetko pevne v rukách a aj keď nikto nepozná každý diel jej motivácie, jedno je isté. Nestrpí, aby jej niekto stál v ceste.

V pokračovaní sa vracajú všetky postavy, ktoré v prvom dieli nenašli svoju smrť. Zároveň sa príbeh posúva ďalej a to tak do podzemia, ako i do ríše ľudí, do miest Čierneho rádu, na Zelený ostrov a ostatné miesta. Nechýba zrada, deštruktívna mágia a veľká túžba po nepredstaviteľnej moci. Netreba sa čudovať, že nie každý dosiahne presne to, čo si zaumieni. Predovšetkým ak sa akékoľvek známky ľudskosti a tolerancie dostávajú do konfliktu so samotným bohom smrti. Kto je jeho bábkou? A ako sa dá postaviť proti tak silnej bytosti?

Audio poznámky ku knihe od autora

Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 69 strán na vytlačenie (A4); 105 strán formátu A5; 24 v mini verzii; 62 normostrán
  • Čeština: Prokletí temných elfů: Slepá důvěra; English: The Curse of the Dark Elves: Blind trust
  • Štítky: fantasy, scifi, dungeon, elf, človek, putovanie, boh, mágia, meč, vojna

Tlačená kniha

Prekliatie temných elfov - tlačená knihaTlačená kniha je k dispozícii! Zakúpte si túto knihu v tlačenom vydaní. 278 strán príjemného čítania za výbornú cenu.

Cenník:

  1. 8€ za knihu, pri väčšom odbere možná zľava
  2. 6€ pre autorov Greenie knižnice a darcov krvi
  3. Poštovné 1.20€ alebo osobný odber

Ak máte záujem, alebo máte otázky, ozvite sa na mail shoferek@gmail.com. Ak potrebujete dopravu, budeme potrebovať vašu adresu. Platbu prosíme na náš IBAN: SK88 8360 5207 0042 0364 9369. Vyzbierané peniaze idú priamo na rozvoj Greenie knižnice a podporu nových autorov. Radi vám tieto knihy podpíšeme.

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Prekliatie temných elfov: Slová prvých bohov Prekliatie temných elfov: Sianov osud Prekliatie temných elfov: Spálené mosty Prekliatie temných elfov: Sen o domove