35 obrazov mojej duše

Poézia

Popis a podrobnosti

Básne o zrade, smútku, úzkosti, ale i o bežných veciach, prírode a radosti. Široká škála vecí a emócií, čo život ponúka. Na jednej strane odhalenie tých najtemnejších a najosobnejších pocitov, na druhej strane písanie o krásach života a prírody. Je to mix všetkých emócií, aké si dokážete predstaviť. Tí, ktorí ma nepoznali, ma spoznajú a tí, ktorí ma poznali, zistia, že ma možno vôbec nepoznali. Odhalenie mojej duše a môjho pohľadu na svet. Toto som ja a 35 obrazov mojej duše.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

35 obrazov mojej duše - obálka

  • Autor: Iva Nosálová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Iva Nosálová
  • Čeština: 35 obrazů mé duše; English: 35 pictures of my soul
  • Štítky: zrada, sklamanie, úzkosť, temnota, príroda, nádej, hudba, smiech
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
56 66 15 9 22

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Iva NosálováIva Nosálová je tvorivá duša, ktorá sa inšpiruje okolitým svetom a svojimi vlastnými emóciami. S láskou k poézii a úprimnosťou vo svojich slovách autorka otvára svoju poetickú záhradku pre všetkých, ktorí túžia nachádzať potešenie vo všedných veciach a hľadať zmysel vo svete slov. Okrem poézie má rada hudbu a prírodu, v ktorej nachádza množstvo inšpirácií. Vôňa levandule, hrkútanie holubov či prechádzka jablkovým sadom sú pre ňu symfóniou radosti a pohody.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: