Alter ego

Poézia

Popis a podrobnosti

Alter ego je súbor básní o pravej láske a aj o tých nežitých – platonických. Je osobnou výpoveďou a spracovaním emócií, ktoré sa k platonickým láskam, keď ich prežívame viažu. Prenesie k vám emóciu a možno trochu aj jednotlivé charaktery protagonistov. Je rozdelená do rôzne dlhých a rôzne emočne podfarbených kapitol, podľa toho v akom období boli napísané a ku ktorej múze patria. Dopĺňa ich pár básničkových zamyslení doby a dve anglické, ktoré sa cez múzy vliali až do poézie. Čitateľom a čitateľkám môže priniesť upokojujúci pocit, že čas zaľúbení väčšina z nás prežíva divoko, prudko emotívne a citlivo a že úplne nezáleží na veku, čase, priestore, pohlaví, či orientácií. V zaľúbeniach sme totiž všetci tak trochu šialení a zároveň veľmi zraniteľní.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Alter ego - obálka

  • Autor: Katka Makara
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Katka Makara
  • Čeština: Alter ego; English: Alter ego
  • Štítky: láska, túžba, spomienky, retrospektíva, smútok, milovanie
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
16 21 5 2 3

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Katka MakaraKatka Makara je koučka, špecialistka na komunikáciu ale aj autorkou hádaniek, textov a tvorivých úloh pre deti. Básne, či lyrizovanú prózu píše od základnej školy. V poézií reflektuje jemné nuansy medziľudských vzťahov, emócie, či prijatie vlastných inakostí. Často odkrýva fantazijne paralelné svety nielen vlastných platonických lások a múz.

↑ Na začiatok