Cyberfox časť 1

Science-fiction

Popis a podrobnosti

Cyberfox je oblek s umelou inteligenciou, ktorý sa náhodou dostane do rúk Lamoineovi – obyčajnému účtovníkovi v kyberpunkovom meste neďalekej budúcnosti, v ktorom si ľudia nahrádzajú svoje časti tela novými kybernetickými súčasťami a všade vládnu korporácie. Lamoine si žije svoj osamelý a nudný život, keď ho prepadnú a preberie sa na klinike, zistiac, že má na sebe akýsi špeciálny oblek s helmou s výraznými kovovými líščími ušami. Helma sa mu prihovorí a predstaví sa ako Cyberfox – oblek s pokročilou AI, ktorý svojmu nositeľovi prepožičiava superschopnosti, nadľudskú silu, rýchlosť a schopnosť hackovať akékoľvek zariadenie.

Cyberfox sa snaží zaučiť Lamoinea, aby vedel naplno využiť jeho potenciál a zamotajú sa do rôznych patálií. Neskôr Cyberfox vysvetlí Lamoineovi dôvod jeho znepokojenia – po samotnom obleku prahne istý tajomný vedec, ktorý si hovorí Maximus Shadow, ktorý má s Cyberfoxom nekalé úmysly. V rukách Shadowa sa Cyberfox môže stať nebezpečnou zbraňou a ďalším článkom do jeho temných hier o moc.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Cyberfox časť 1 - obálka

  • Autor: Peter Štec
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Peter Štec
  • Čeština: Cyberfox část 1; English: Cyberfox part I
  • Štítky: Superhrdina, paródia, AI, kyberpunk, cyberpunk, oblek, superschopnosti
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
89 140 40 23 101

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Peter ŠtecPeter Štec je fanatik Formuly 1, začínajúci pestovateľ exotických rastlín a zberateľ autíčok – jedinej veci, z ktorej nikdy nevyrastie. Tvorí hudbu od roku 2010, kedy prestriedal viacero žánrov. Tvorí podľa nálady. Píše od štrnástich rokov, zameriava sa na spoločenské romány a soft scifi, vďaka bláznivým snom nemá núdzu o nápady.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: