HAIKUrizmy RELOADED

Výroky - Haiku

Popis a podrobnosti

HAIKUrizmy RELOADED je zbierka krátkych literárnych útvarov. Čo iné by ste čakali od knihy, kde sú aforizmy vo forme blízkej Haiku, Haiku vo forme blízkej aforizmom a do toho Ľuboš Blaha či normálni ľudia?

Vtip? Áno. Absurdita, irónia či príliš úprimný pohľad? Áno, aj s podčiarknutím. HAIKUrizmy RELOADED nie je hrubá kniha, v ktorej sa stratíte. Práve naopak, je to krátke dielo, v ktorom sa možno nájdete. A ak nie, tak sa aspoň na chvíľu ponoríte do nášho osobného, slovenského Matrixu. Nie je tu Neo, Morpheus alebo agent Smith, len ľudia, ktorí síce nikdy nikomu nepomohli, ale v ubližovaní ostatným sú jednoducho dobrí. Čo dobrí, výborní. Covid namiesto oslavy prírody a Fico k tomu. No neber to.

HAIKUrizmy RELOADED - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Čeština: HAIKUrismy RELOADED ; English: HAIKUrisms RELOADED
  • Dĺžka: 57 strán na vytlačenie (A4); 58 strán formátu A5; 3 v mini verzii; 4 normostrany
  • Štítky: spoločnosť, fašizmus, absurdita, irónia, haiku, výroky, názor, aforizmus, anekdota

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

HAIKUrizmy HAIKUrizmy naše každodenné HAIKUrizmy a sedem trilobitov

↑ Na začiatok