Malé ľudstvo

Science fiction

Popis a podrobnosti

Nepíše sa žiadny rok. Tisíce rokov staré mestá požiera zub času a katedrály sa dávno zmenili na zásobárne kameňa, skla a čohokoľvek, čo sa dá využiť. Putujúci proroci dostávajú od drobných roľníkov mrkvu – jednu z mála plodín, ktoré súčasné ľudstvo pozná. Každý verí v čo chce. Často majú rodičia a deti inú predstavu o tom, čo je tam hore – a prežívajú úplne dole. Medzi potkanmi, ktoré začali ľuďom chutiť. Tak ako potkanom začali chutiť ľudia. Láska k blížnemu je dávnou minulosťou a nahradila ju nenávisť k tomu, kto vám ukradol deku zdedenú po starých rodičoch.

Audio poznámky ku knihe

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Malé ľudstvo - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: AI
  • Čeština: Malé lidstvo; English: Little humanity
  • Štítky: post-apo, apokalypsa, výprava, cesta, dobrodružstvo, nebezpečenstvo, tím, depresia, humor
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
88 126 22 14 54

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, Science fiction, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok