One standard page about healthy lifestyle

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

This is an extremely short and simple guide that tries to put the maximum amount of information on a single standard page with 1800 characters. A great way to give a few wise thoughts to anyone who doesn't want any long and complicated reading. The short guide is easy to understand and you can put all these thoughts for example on the fridge, and if you follow them, you will feel better. You can also cross out what you have already accomplished and memorized.

And what is the most important about healthy lifestyle? Do not chase after kilograms, BMI values ​​and centimeters, but simply feel good and run to the fifth floor without someone calling you an ambulance.

One standard page about healthy lifestyle - obálka

  • Author: Stanislav Hoferek
  • Edition: 1; License CC-BY-NC-ND;
  • Author of the cover: Stanislav Hoferek
  • Lenght: 3 pages A4; 5 pages A5; 1 in print edition; 1 standard page
  • Slovenčina: Životospráva na jednu normostranu; Czech: Životospráva na jednu normostranu - česká verze
  • Tags: lifestyle, kitchen, cooking, movement, health, manual, overview, standard page, refrigerator

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.