Srdcavýlev

Poézia

Popis a podrobnosti

Tiež mávate pomerne často sa vyskytujúcu potrebu vziať všetky myšlienky a prúdom čistých viet naplniť vaňu a neustále sa v nej opakovane máčať, hoc vôbec nie je vašim obľúbeným wellnessom? Srdcavýlev je kúpeľom v nespracovaných emóciách z diania navôkol, zľahčených i neriešiteľných problémoch života, ktoré potrebovali byť vyjadrené formou poézie, aby autorka nepraskla ako vtáčatko pri speve v rozprávke Shrek.

Je postrehmi, vnemami, obavami i pokusmi o vyrovnanie sa s čímkoľvek, čo nás v živote postretne širokou škálou spôsobov od cynizmu až po chabý pokus o humor. Je vyjadrením znepokojenia. Je podnetom k zamysleniu sa. Je neutíchajúcim krikom mysle, ktorá si žije vlastným životom a nevie zavrieť zobák. Je čímkoľvek, čo v nej nájdete, ak ju poctíte svojou návštevou. Nesnažte sa však do nej rýpať zvonom. Štupeľ sa zasekol. Neodteká.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Srdcavýlev - obálka

  • Autor: Barbora Galbavá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Barbora Galbavá
  • Čeština: Srdeční výlev; English: Heart Outpouring
  • Štítky: neduh, nedokonalosť, spoločnosť, život, emócie
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
26 40 10 4 6

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Barbora GalbaváBarbora Galbavá je milovníčka literatúry, prírody a kreatívnych činností. Miluje hudbu, pokúšala sa i o tvorbu textov piesní, lepšie jej však ide básnenie. Píše zhruba od svojich siedmich rokov, kedy si čmárala do svojich prvých denníkov. Väčšinou šlo o udalosti dňa, ako to už pri denníkoch chodí, prípadne úvahy o povahe jednotlivca i spoločnosti, či teatrálne výlevy.

Poézia Barbory Galbavej

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: