Viďme chyby

Učebnica

Popis a podrobnosti

Ak patríte k autorom, ktorí píšu bez chyby, ďalej túto knihu nečítajte. Všetci ostatní by si mali nájsť chvíľu času a zamyslieť sa nad úrovňou svojho písomného prejavu. Možno vám bude stačiť iba mierne oprášenie si svojich vedomostí o pravopise, možno vám títo kniha pomôže v situáciách, keď budete prešľapovať na jednom mieste, keď si nebudete istí, čo sa kde a ako píše. Autor tejto knihy vychádzal z toho, že tvorcovia majú určité znalosti a preto sa sústredil iba na citlivé miesta, ktoré najčastejšie omínajú autorské hemisféry.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Viďme chyby - obálka

  • Autor: Ivan Nosál
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Ivan Nosál
  • Čeština: Vizme chyby; English: Let's see the mistakes
  • Štítky: tvorba, pomoc, čiarky, spojky, časté chyby
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
30 42 8 7 16

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Ivan NosálIvan Nosál je hráčom scrabble a má rád hudbu. Občas pre radosť napíše zopár veršov. Aj keď mnohé verše radostne nevyznievajú. Ako hovorí klasik, všetko zlé je na niečo dobré.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: