Za horizontom

Román

Popis a podrobnosti

Kniha je pohľadom do života samuraja Saitóa v Edo období japonských dejín, ktorý sa stane róninom, teda „samurajom bez pána“ po tom, čo pán, ktorému slúži, bol napadnutý susedným klanom kniežaťa Kawata. Túla sa po japonských ostrovoch a hľadá svoj nový zmysel života, analyzuje svoju doterajšiu existenciu a snaží sa zistiť, prečo si nezvolil samurajskú vznešenú smrť – seppuku. Jeho cesta nebude jednoduchá, musí čeliť neznámym hrozbám, skryť sa pred šogúnovou armádou, ktorá ide po krku každému róninovi, ktorých pokladá za nebezpečných, pomstiť smrť svojho pána a navrátiť jeho menu lesk a slávu a ochrániť mesto pred niečím, na čo nik iný nemôže stačiť.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Za horizontom - obálka

  • Autor: Peter Štec
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Peter Štec a Lexica.art
  • Čeština: Za horizontem; English: Over the horizon
  • Štítky: Japonsko, samuraj, láska, oddanosť, vernosť, rónin, viera, dobrodružstvo
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
97 145 44 30 122

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Peter ŠtecPeter Štec je fanatik Formuly 1, začínajúci pestovateľ exotických rastlín a zberateľ autíčok – jedinej veci, z ktorej nikdy nevyrastie. Tvorí hudbu od roku 2010, kedy prestriedal viacero žánrov. Tvorí podľa nálady. Píše od štrnástich rokov, zameriava sa na spoločenské romány a soft scifi, vďaka bláznivým snom nemá núdzu o nápady.

↑ Na začiatok