Zarządzanie stylem życia na jednej standardowej stronie

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

To niezwykle krótki i prosty poradnik, który stara się zmieścić maksymalną możliwą ilość informacji na jednej standardowej stronie, czyli w 1800 znakach. Świetny sposób na przekazanie mądrych przemyśleń każdemu, kto nie chce czytać długiej i skomplikowanej książki. Krótki przewodnik objaśnia temat w bardzo prostych słowach. Możesz na przykład umieścić wszystkie te myśli na lodówce, a jeśli będziesz ich przestrzegać, poczujesz się lepiej. Możesz łatwo odhaczyć to, co już osiągnąłeś i zapamiętałeś.

A co jest najważniejsze w zarządzaniu życiem? Nie gonić za kilogramami, wartościami BMI i centymetrami, ale po prostu dobrze się czuć i potrafić wbiec na piąte piętro bez wzywania karetki.

Przetłumaczone przez Robert Wolniak

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Zarządzanie stylem życia na jednej standardowej stronie - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Wydanie: 1; Licencja CC-BY-NC-ND;
  • Autor okładki: Stanislav Hoferek
  • Długość: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Čeština: Zarządzanie stylem życia na jednej standardowej stronie; English: One standard page about healthy lifestyle
  • Słowa kluczowe: styl życia, kuchnia, gotowanie, ruch, zdrowie, instrukcja obsługi, przegląd, strona standardowa, lodówka

Bookie

Audiokniha

Audiokniha (klasická kvalita, 1,9MB)

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

 

Podobné knihy: