180 kníh v jednej knihe

Odborná literatúra - Kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

180 kníh v Greenie knižnici je méta, ktorá sa splnila v prvých desiatich rokoch tohto zaujímavého projektu. Knihy všetkých žánrov od najrôznejších autorov sa stretávajú v krátkom, epickom príbehu. Všetky knihy začínajúce číslicami a písmenami od A po Z, od A kreativitás kézikönyve v maďarčine po Život malého vtáčaťa.

Mená kníh úmyselne nie sú v texte vyznačené, takže môže každý čitateľ tipovať, kde je a kde nie je názov knihy. Beletria, poézia, výroky, recepty, odborné knihy a kreatívne písanie a tiež hry a herná literatúra. To všetko je v nezmenenej alebo veľmi málo zmenenej podobe súčasťou príbehu na štýl série Sen, taktiež z Greenie knižnice.

Audio poznámky ku knihe od autora

180 kníh v jednej knihe - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 7 strany na vytlačenie (A4); 13 strán formátu A5; 2 v mini verzii; 7 normostrán
  • Čeština: 180 knih v jedné knize; English: 180 books in single book
  • Štítky: kreativita, tvorivosť, písanie, komunita, knihy, zbierka, výber, sen

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audiokniha

Audiokniha (klasická kvalita, 4,8MB)

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.