Bez rúška

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Tí, čo poznajú moju tvorbu, už dobre vedia čo môžu od tejto zbierky básní očakávať. A nemýlia sa. Opäť to bude vyvážený mix romantiky a depresie poukladaný do veršov. Básne sú rozmanité nielen tématicky, ale tentokrát i samotnou formou. Niektoré sú písané voľným veršom, iné sú plné gramatických rýmov. Každá z básní má svoj vlastný rytmus, preto je možno lepšie nečítať ich všetky naraz na jeden nádych, aby sa čitateľ nepripravil o zážitok a nechal tak priestor na vstrebanie emócií, ktoré som sa v nich snažil sprostredkovať. A už tradične nebude chýbať ani niekoľko básní v „cudzom“ jazyku.

Bez rúška - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Pavel Sekerák
  • Dĺžka: 32 strán na vytlačenie (A4); 35 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Bez rouška; English: Without the face mask
  • Štítky: láska, poézia, emócia, okamih

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Paypal PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Pavla Sekeráka

↑ Na začiatok