Denník modernej matky

Beletria - Denník

Popis a podrobnosti

Spolu s dieťaťom do života nedostávame aj návod ako to správne robiť a ako prežívať materstvo. Materstvo je tvorivá činnosť, cesta, pre ktorú neplatia všeobecne známe a zaužívane normy spoločnosti. Je v poriadku robiť to inak a cítiť sa inak, pretože materstvo je jedinečné, tak ako je jedinečné každé dieťa a presne o tom je táto kniha. Zachytáva prežívanie mladej prvorodičky, ktorá sa vyrovnáva s emóciami, ktoré sa objavujú spolu s tehotenstvom, pôrodom a ďalšími obdobiami spojenými s materstvom.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Denník modernej matky - obálka

  • Autor: Patrícia Biroščíková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Patrícia Biroščíková
  • Dĺžka: 38 strán na vytlačenie (A4); 64 strán formátu A5; 10 v mini verzii; 33 normostrán
  • Čeština: Deník moderní matky; English: Diary of a modern mother
  • Štítky: prežívanie, materstvo, tehotenstvo, výchova, starostlivosť

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Patrícia BiroščíkováPatrícia Biroščíková je zmes dobra aj zla. Pochádza z malej dedinky Fričovce pri Prešove, ale za to z väčšej rodiny. Vyrastala medzi chlapcami a kedže je jediné a zároveň najstaršie dieťa nežného pohlavia, tvrdohlavo si plní svoje sny - ako sú knihy či vysnívaná Pedagogická a sociálna akadémia.

↑ Na začiatok