Dievča a jej zrkadlo

Beletria - poviedka

Popis a podrobnosti

Dievča a jej zrkadlo je veľmi krátka a jednoduchá poviedka o jednej mladej slečne, ktorá sa ešte viac ako všetci v jej veku zaujíma o všetko nové. Ako prvá musí niečo nájsť a spoznať. Rodená objaviteľka a zároveň človek, ktorému skoro nič neunikne. Šikovné dievča, ktoré náhodou narazí na čarovné zrkadlo. Ani sama nevie, ako veľmi to zrkadlo čarovné je. Ani ako je čarovná ona sama.

Poviedka na jednoduchom príklade ukazuje nás, ľudí. Vedie nás po neznámych chodníčkoch a ukazuje, koľko toho vieme i nevieme sami o sebe. Budeme si vážiť sami seba viac, keď sa budeme poznať? Alebo sú deti len malí dospelí a nič viac?

Dievča a jej zrkadlo - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-8171-068-1
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 6 strán na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 2 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Dívka a její zrcadlo; English: Girl and her mirror
  • Štítky: poviedka, detstvo, zrkadlo, svet, história

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

↑ Na začiatok