Fontána nešťastia

Beletria - poviedka

Popis a podrobnosti

Fontány a ľudia túžiaci po šťastí sa odnepamäti stretávajú na námestiach miest. Čo však spôsobuje šťastie alebo nešťastie? A ako môže dopadnúť niekto, kto pre potrebu svojho šťastia urobí čokoľvek? Krátka poviedka rozpráva príbeh Krištofa, ktorý podobne ako mnohí ďalší ľudia hľadajú rýchlu a jednoduchú cestu za šťastím. Práve šťastie je dôležitá téma, na ktorú má svoj názor každá postava v príbehu.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Fontána nešťastia - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: John Wilson
  • Dĺžka: 7 strán na vytlačenie (A4); 12 strán formátu A5; 3 v mini verzii; 8 normostrán
  • Čeština: Fontána neštěstí; English: Fountain of misfortune
  • Štítky: poviedka, šťastie, nešťastie, minca, krátky príbeh, filozofia

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Dievča a jej zrkadlo Siedma minca

↑ Na začiatok