Dievča na plagáte

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Dievča na plagáte je básnická zbierka o tvorovi, ktorý doslova dobil túto planétu. Ľudia, nech sú akýkoľvek, dokážu skutočne veľa. Nie na všetko z toho by sme však mali byť hrdý. V médiách sa veľa hovorí o ľudskosti, ale často nevieme, čo to je. Prečo by sme tak mali konať? A kto sú tie ideály, ktoré by nám mali byť tak blízke?

Šestnásta zbierka Márie Novákovej je akčnou spoveďou človeka, ktorý má v 7 miliardovej konkurencií stále svoj názor, aj keď sa nemusí páčiť skoro nikomu. O mužoch a láske, o vojnách a utrpení i o tom, že čakanie na zázraky neprinesie žiadnu nirvánu. Zbierka tiež vyjadruje názor, že niekedy všetky stavy vo vašej duši nepochopí nikto. Ani vy, ani vaši najbližší a ani dievča na plagáte.

Dievča na plagáte - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-8171-086-5
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 20 strán na vytlačenie; 5 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Dívka na plakátu; English: Girl on poster
  • Štítky: Dievča na plagáte, ľudia, sloboda, úsmev, smútok, Malý princ, ľudskosť, poézia pre ženy, epická lyrika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok