Fantasy súboj: Jašteri a mágovia

Hra pre viac hráčov - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

V poradí druhé rozšírenie pre hru Fantasy súboj nesie podtitul jašteri a mágovia. Zameriava sa na dve veľmi silné frakcie. Jašteri sú potomkami drakov. Sú silní, milujú oheň a oheň im ani veľmi neškodí. So svojim brnením sú síce silní, no rozhodne nie nezraniteľní. Milujú slobodu a rýchlosť, ale vedia tiež nastúpiť do formácií a brániť sa pred tými, ktorí sa priblížia k ich územiu.

Časť ľudí si vybrala cestu mágie. Mágovia, a v tomto prípade predovšetkým mágyne, často ovládli oheň, čo majú spoločné s niektorými jaštermi. Zároveň sa zameriavajú na boj proti nemŕtvym, a ak potrebujete poslať kosteja či rytiera smrti na večný odpočinok, práve oni s tým veľmi radi pomôžu. Vsadiť všetko na mágiu niekedy spôsobuje šialenstvo a niekedy aj nečakanú odvahu.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Fantasy súboj: Jašteri a mágovia - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 35 strán na vytlačenie (A4); 53 strán formátu A5; 5 v mini verzii; 7 normostrán
  • Čeština: Fantasy súboj: Jašteri a mágovia; English: Fantasy duel: Drakes and mages
  • Štítky: fantasy, súboj, taktika, myslenie, hra, stolová hra, hra pre viac hráčov

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Hra pre viac hráčov Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok