Hlas citov

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Hlas citov je zbierka básní, z pera poetky, ktorá Vás vnesie do pocitov lásky, vytrvalosti, nádeje, pomoci, ale taktiež aj do tmavého rúcha smutných pocitov. A práve všetky pocity tvoria náš život. Je to kolísavá hojdačka. Raz sme hore a raz sme dole. Raz sme nad hladinou, raz lapáme po dychu na dne. Raz kráčame smelo vpred, raz padáme na tvrdú zem. Raz sa bezhlavo smejeme, raz zas nezastaviteľne plačeme.

Našou najsilnejšou vlastnosťou je vytrvalosť, pretože naša duša a srdce sú aj po toľkých ranách a sklamaniach, vždy pripravené v svojich boľavých kútoch zažať sviečku nádeje.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Hlas citov - obálka

  • Autor: Slavomíra Zaťková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Slavomíra Zaťková
  • Dĺžka: 23 strán na vytlačenie (A4); 24 strán formátu A5; 3 v mini verzii; 5 normostrán
  • Čeština: Hlas citů; English: Voice of feelings
  • Štítky: Láska, nádej, sila, podpora, pomoc, porozumenie, smútok, sklamanie

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Slavomíra ZaťkováSlavomíra Zaťková je vnímaná ako nápomocné, milé, dobrosrdečné a kreatívne dievča, ktorého záľubou je umenie už od malička. Najprv sa venovala spevu, neskôr divadlu a potom sa venovala hre na gitare. Poéziu píše už 6 rokov. V rýmoch svojich básní vie veľmi dobre a citlivo opísať pocity, ktoré zažil už nejeden z nás a vždy ma chytia za srdce.

Na sedmičke Na sedmičke 2

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: