Klamstvo na prídel

Poézia

Popis a podrobnosti

Nič nie je čiernobiele, ani pravda a lož. Vždy ide o nejaký druh harmónie. Vždy je viac darcov krvi ako vrahov, a taktiež sa stretávame s ľuďmi, ktorí klamstvá odhaľujú a odcudzujú. Nie všetci sú rovnakí a to je tak dobre, ako i zle. Žiaľ, v rozličných kultúrach sa nájdu ľudia, pre ktorých sú všetci ostatní odpad, s výnimkou tých, ktorí im za dezinformácie platia alebo ich v klame čo najviac podporujú.

Zbierka je odvážnou ukážkou rozličných zlých ľudských vlastností a ukážky toho, na akých vratkých nohách väčšina klamstiev stojí - i keď ich autori by v iných krajinách už dávno sedeli. V knihe nemôže chýbať irónia, absurdita či niekedy až prehnaná úprimnosť. Hlavne v časoch, keď je dôležité nielen čo si myslíme, ale i to, čo si myslia tí, ktorí nám dobre nechcú a nikdy ani nechceli.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audio poznámky ku knihe

Klamstvo na prídel - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Čeština: Lež na příděl; English: Ration of lies
  • Štítky: poézia, Rusko, Ukrajina, vojna, Putin, nenávisť, dezinformácie, hoax
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
49 95 28 15 6

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Poézia Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: