Legenda o troch kameňoch II

Fantasy - poviedka

Popis a podrobnosti

Len nedávno sa do Agaru vrátila Linwë z odvážnej cesty neznámymi krajinami, aby vyslobodila svoju mladšiu sestru z rúk krutého veliteľa žoldnierov – Nidasa.

Jeho pomsta prišla čoskoro a obyvatelia Algaru čelili presile jeho krvilačnej armády. Takmer s istotou by v tom boji všetci zahynuli, nebyť zázračného dieťaťa, ktoré ukončilo ich besnenie. Osud algarov je odteraz v jeho rukách.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Legenda o troch kameňoch II - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Pavel Sekerák
  • Dĺžka: 82 strán na vytlačenie (A4); 126 strán formátu A5; 20 v mini verzii; 71 normostrán
  • Čeština: Legenda o troch kameňoch II; English: Legend about three stones II
  • Štítky: mágia, kameň, detstvo, dobrodružstvo, fantasy, cesta, čarodejník

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Legenda o troch kameňoch I