Len tak si žiť

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Názov knihy a prvej básne môže navodzovať dojem bezstarostnej prechádzky životom. Bolo by to možno príjemné, no možno aj nie. Tak ako každá slza má svoj príbeh, tak aj život prináša ten svoj. Aj tá, ktorá z oka nikdy nevýjde. Pohľad z balkóna nemocnice mi poskytol možnosť vidieť príbehy týchto emócií. Slzy radosti, smútku, či lásky. Čas ako mena a bolesť ako prostriedok na pochopenie. Venované všetkým milovaným, nemilovaným, obetavým, opusteným, zabudnutým, odmietnutým, prijatým i neprijatým.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Len tak si žiť - obálka

  • Autor: Igor Novák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: FotoCirbes
  • Čeština: Len tak si žít; English: live like that
  • Štítky: poézia, pohľady, zážitky, sny, fantázie, láska, slzy, emócie, city, vzťahy, dejiny, mytológia
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
88 100 23 9 19

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Igor NovákIgor Novák sa narodil v Lučenci. Od detstva ho zaujímalo písanie, dejiny a bojové umenia. Po ukončení gymnázia Trebišovská so zameraním na nemecký jazyk, krátky čas pobudol na TUKE, no jeho nespútaná duša ho odviala do sveta a vo svojom svete lieta doteraz.

Básne zo sladkárne Sladkáreň báseň

↑ Na začiatok