Lode, loďky, lodičky

Hry a herná literatúra - Hra pre jedného hráča

Popis a podrobnosti

Lode, loďky, lodičky je knihou, a zároveň nie celkom knihou. Veľmi podobne ako Einsteinove hádanky, obsahuje krátke informácie o riešení a pravidlách. Väčšinu diela však vypĺňajú plány pre túto hru. Chcete hrať lode? Ak áno, tu je všetko pripravené. Kvalitné plániky, návod a množstvo zábavy. Okrem toho sa dočítate aj rozšírené možnosti, na ktorých sa možno dohodnúť s protihráčom. Na každej strane je úplne všetko (okrem ceruzky) na 4 hry.

Loďky rozvíjajú logické myslenie, pomáhajú počítať orientovať sa v priestore a aj preto sú veľmi vhodné pre ľudí akéhokoľvek veku. Chcete si zahrať niečo s dieťaťom alebo so starými rodičmi? Možno budú lode to pravé!

Lode, loďky, lodičky - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 13 strán na vytlačenie (A4); 12 v mini verzii; 9 normostrán
  • Čeština: Válečné lodě; English: Warships
  • Štítky: lode, logika, úloha, sudoku, hry, puzzle, hlavolam, krížovka, štvorčeky, kocky

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.