Medveďomosti

Zamyslenia

Popis a podrobnosti

Len v tejto publikácii sa dozviete, že muži aj kravy pochádzajú z Marsu a prečo sa budú v budúcnosti o dôchodcov starať roboti. Zobrané glosy, ktoré autorka pôvodne písala pre Český rozhlas 2. Prvých pár textov sa rozrástlo na niekoľko desiatok anekdot zo života a komentárov k tomu, čo sa medzi ľuďmi dialo, deje a bude diať.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Medveďomosti - obálka

  • Autor: Bára Smutná
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: WWF
  • Čeština: Medvědomosti; English: Wise as a bear
  • Štítky: Glosy, humor, úvahy o živote, spoločnosť, budúcnosť
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
33 54 14 7 25

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Bára SmutnáBára Smutná začala studovat Literární akademii Josefa Škvoreckého a dostudovala Vysokou školu kreativní komunikace. Píše od střední školy, a protože i výuka na gymplu byla v cizím jazyce, tak i některé Bářiny texty jsou v angličtině nebo němčině. Kromě psaní a čtení má Bára ráda svého miloučkého, ale hlasitého jorkšírka Sama, dobré jídlo a zábavný sport. Často přemýšlí o nových technologiích a jak změní spisovatelské řemeslo a způsob vyprávění příběhů.

↑ Na začiatok