Požehnanie

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Požehnanie, priamo z najvyšších miest. Po masívnej bitke pri Sivom vrchu sa zmenilo naozaj všeličo. Obrovské straty na živote priniesli zaujímavé požehnanie. Z piatich detí sa narodia štyria chlapci a len jedno dievča. To spôsobí zvláštnosti v celom svete. Pre koho je to požehnanie a pre koho prekliatie? Kto bude kde chýbať a čo bude znamenať bohatstvo a sloboda v tomto svete? A bude môcť spolu byť dvojica mladých ľudí, alebo sa to jednoducho pre meniacu sa spoločnosť neoplatí? Dokáže obyčajný syn pisára a jeho na prvý pohľad obyčajná priateľka zažiť aj niečo iné ako prenasledovanie?

Príbeh s týmto menom sa začína 3 generácie po príbehu nesúcom meno Mesačná dýka a 10 generácií po udalostiach z románovej série Prekliatie temných elfov.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Požehnanie - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Eva Kara Pifková
  • Dĺžka: 41 strán na vytlačenie (A4); 59 strán formátu A5; 14 v mini verzii; 38 normostrán
  • Čeština: Požehnání; English: Blessing
  • Štítky: poviedka, fantasy, scifi, dobrodružstvo, mágia, kúzlo, 80, požehnanie, prekliatie
Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mesačná dýka Požehnanie s mesačnou dýkou Požehnanie s červenou mágyňou