Požehnanie s mesačnou dýkou

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Spoznajte svet potulnej modrej mágyne, ktorá potrebuje i nepotrebuje pomoc ostatných. Zistite viac o tajomnej mesačnej dýke, ktorá mení svet už po niekoľko ľudských generácii. Taktiež môžete spoznať spôsoby, ako naložiť so svojim talentom v svete plnom krutosti a skúšok.

Kniha je pokračovaním dvoch odlišných kníh z rovnakého sveta. Požehnania, kde sa dvojica mladých ľudí dostala do zložitej situácie v epickom fantasy svete, a Mesačnej dýky. Čo všetko majú tieto knihy spoločné? A ako veľmi je požehnanie skutočne požehnaním?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Požehnanie s mesačnou dýkou - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Eva Kara Pifková
  • Dĺžka: 51 strán na vytlačenie (A4); 81 strán formátu A5; 20 v mini verzii; 49 normostrán
  • Čeština: Požehnání s měsíční dýkou; English: Blessing with moon dagger
  • Štítky: poviedka, fantasy, scifi, dobrodružstvo, mágia, kúzlo, 80, požehnanie, prekliatie
Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Mesačná dýka požehnanie Požehnanie s červenou mágyňou

 

Podobné knihy: