Pred prvým príbehom

Kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

Keby bolo písanie príbehov jednoduché, táto knižka by nebola potrebná. Vytvorenie prvých príbehov je často aj cestou cez rôzne problémy a chybičky, nad ktorými sa niekto len pousmeje, zatiaľ čo iný človek môže dať nejakú veľmi nepríjemnú poznámku. Mýliť sa je ľudské a jednou z ľudských vlastností je tiež vstať a ísť ďalej, zlepšiť sa, nájsť nové cesty a možnosti.

Pred prvým príbehom je krátkou príručkou k písaniu príbehov. Na čo sa zamerať, čomu sa vyhnúť a ako urobiť, aby sa text nielen dobre čítal, ale i dobre písal?

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Pred prvým príbehom - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Čeština: Před prvním příběhem; English: Before the first story
  • Štítky: príbeh, písanie, tvorivosť, kreativita, prvé dielo, základ, poznámky, pomôcka, ťahák
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
8 13 5 3 9

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: