Ráno v diktatúre

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Slovne sa nedá úplne presne vystihnúť, ako vyzerá bežné ráno v diktatúre. Každá diktatúra je iná a kým niektoré sa tvária ako prefarbené demokracie, iné idú tvrdo za svojimi cieľmi bez ohľadu na zvyšok planéty. Ráno v diktatúre je kritická zbierka poézie a cez jednoduché literárne prostriedky ukazuje náročné nástrahy života v krajinách, kde je tolerancia trestná, pochopenie nepoznané a kde sa bojuje za určité hodnoty, ktoré síce nikomu okrem náckov nič nehovoria, ale o to viac sa to tlačí do hláv.

Samozrejme celá zbierka nie je na rovnakú tému a nájdu sa v nej aj úplne bežné básne zo života a prebásnené myšlienky, ktoré môže mať ktokoľvek v úplne bežný deň.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Ráno v diktatúre - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 35 strán na vytlačenie (A4); 42 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 5 normostrán
  • Čeština: Ráno v diktatuře; English: Morning in the dictatorship
  • Štítky: poézia, Rusko, Ukrajina, vojna, Putin, nenávisť, dezinformácie, hoax

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok