Šachové minimum

Hry a herná literatúra - Návod k hre

Popis a podrobnosti

Pôvodne kniha, vďaka ktorej sa môže jeden konkrétny človek naučiť hrať šach. Žiadna kniha nenaučí túto hru tak, ako živý človek. Napriek tomu som sa o to pokúsil. Šachové minimum je doslovné minimum, na niekoľkých stranách úplný základ - popis figúr, jednoduchých stratégii i základov myslenia, ktoré majú pokročilí šachisti.

Všetko je samozrejme v obrázkových príkladoch. Nechýba slovník, vysvetlená psychológia figúr a jednotlivé triky, ako zmatovať súpera. Šachové minimum je kniha o šachu, tvorivom myslení a o využívaní chýb súpera.

Šachové minimum - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 7; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-89646-14-2
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 24 strán na vytlačenie (A4); 47 strán formátu A5; 14 v mini verzii; 24 normostrán
  • Čeština: Čeština: Šachové minimum; English: Chess basics
  • Štítky: Šach, Šachy, hra, doska, figúry, kamene, otvorenie, mat, partia, logika, ťahová stratégia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.