Sladkáreň Báseň

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Sladkáreň Báseň je ako umelecká poetická cukráreň s kaviarňou a s knižnicou. Je zbierkou poézie rôznych básni na rôzne témy pre pohladenie duše a navodenia emócií, ako pri dobrej šálke kávy a niečom na osladenie, či oslanenie života slzami radosti, snáď bez smútku, vhodná pre každú milovníčku, či milovníka, poézie, ktorá si v nej niečo objaví a niečim ju osloví. Poézia je dosť osobná záležitosť, takže bez srdca a citov, to nepôjde ani v Sladkárni Báseň. Príjemné básní snenie, pri niečom sladkom a šálke kávy.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sladkáreň Báseň - obálka

  • Autor: Igor Novák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Weltengeist
  • Čeština: Sladkárna Báseň; English: Candy shop Poem
  • Štítky: city, emócie, postrehy, poézia
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
74 93 12 2 18

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Igor NovákIgor Novák sa narodil v Lučenci. Od detstva ho zaujímalo písanie, dejiny a bojové umenia. Po ukončení gymnázia Trebišovská so zameraním na nemecký jazyk, krátky čas pobudol na TUKE, no jeho nespútaná duša ho odviala do sveta a vo svojom svete lieta doteraz.

Poézia Igora Nováka

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: