Sudoku kalendár 2019

Hry a herná literatúra - Hra pre jedného hráča

Popis a podrobnosti

Nápad vytvoriť jednoduchú knihu so sudoku krížovkami prišiel už dávnejšie. Podobne aj myšlienka urobiť veľmi jednoduchý kalendár. Dať to však dohromady nám napadlo až teraz. Sudoku kalendár pre rok 2019 nie je žiadne veľké dielo. Ak však hľadáte niečo, čo sa dá rýchlo vytlačiť a niekam zavesiť, tak môže splniť túto požiadavku.

Súčasťou sú sudoku puzzle strednej náročnosti. V mesiaci Jún sa pridalo jedno veľké sudoku s rozmermi 16x16. December 2019 a Január 2020 majú sudoku s nižšou náročnosťou. Samozrejme sme na koniec tejto veľmi krátkej knihy pripravili návod na lúštenie sudoku. Jednoduchý a ľahko pochopiteľný, ale nie napísaný jednou vetou.

Sudoku kalendár 2019 - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 28 strán na vytlačenie (A4); 8 strán formátu A5; 7 v mini verzii; 3 normostrany
  • Čeština: Sudoku kalendář 2019; English: Sudoku calendar 2019
  • Štítky: kalendár, sudoku, krížovka, puzzle, riešenie, hádanka

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok