Trzeci obiad

Poviedka

Popis a podrobnosti

Trzeci obiad to opowiadanie, które pierwotnie zostało napisane na potrzeby konkursu Fire Pen. Jednak jako horror nie jest wystarczająco horrorem lub nie ma dokładnego posmaku horroru. Krótka lektura zawiera w sobie nietypowy czarny humor i nieoczekiwane rozwiązanie.

Opowiadanie w tłumaczeniu Marii Ratkowskiej.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Trzeci obiad - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Wydanie: 1; Licencja CC-BY-NC-ND;
  • Autor okładki: Stanislav Hoferek
  • Čeština: Třetí oběd; English: Third lunch
  • Etykiety: horror, humor, kat, ciemność
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
8 13 2 1 5

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: