Zimný zázrak

Poviedka

Popis a podrobnosti

Alaric je zlomený muž, ktorému sa v jeden jediný okamih prevrátil život naruby. Opustil blízkych a odsúdil sám seba na život ďaleko od ľudí. Vyhýba sa aj svojej milej, s ktorou ukončil vzťah, skôr než začal. Ale Luna sa nevzdáva a neprestáva hľadať toho, kto nechce byť nájdený. Po dlhých mesiacoch sa ocitne v lese, v ktorom býva a za zvláštnych okolností on nájde ju. Lenže Alaric nie je ten, čo býval. Spoločnosť mu robia divé tvory, dve strany, ktoré spolu vedú boj. Jej láska bojuje s jeho vnútornými démonmi, aby zachránila jeho dušu. Lenže nad trápením môže vyhrať len on sám. Je Alaric pripravený vzdať sa pocitu viny a hnevu?

Skutočne sa stali veci, tak ako si pamätá alebo je to celkom inak? Čo musí Alaric urobiť, aby sa vyrovnal s minulosťou? Bude šťastný so svojou láskou?

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Zimný zázrak - obálka

  • Autor: Tatiana Tuhárska
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Tatiana Tuhárska
  • Čeština: Zimní zázrak; English: Winter surprise
  • Štítky: romantika, láska, legenda, fantastika, mystika, les, duša, vlk
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
41 61 18 12 35

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Tatiana TuhárskaTatiana Tuhárska je povolaním učiteľka anglického jazyka a dejepisu. Miluje literatúru, historické romance, kreatívne písanie a kreslenie portrétov. Od jedenástich rokov píše príbehy, básne a scenáre a od roku 2020 nežnú romantiku.

 

Podobné knihy: