Bordel v sáčku

Poézia

Popis a podrobnosti

Všetky diktatúry a najrôznejšie kultúry, ktoré požadujú a vyžarujú strach, potrebujú pár ingrediencií: Propagandu, cenzúru, prispôsobené školstvo a hlavne veľa ľudí, ktorí nevedia, že idú na istú smrť a poslednýkrát videli svojich najbližších. Niektoré veci nepatria do 21. storočia, ale práve v novom storočí a zároveň tisícročí sa dajú výborne kombinovať klamstvá, nenávisť a moderné, alebo pseudomoderné technológie. Devätnáste storočie bolo storočím pary, dvadsiate storočím diktatúr. A v tom súčasnom ide propaganda plnou parou vpred k horším zajtrajškom. Táto krátka knižka to nezmení, ale otvorene poukazuje na skazenosť, zúfalstvo a neľudské činy, ktorým musí čeliť nielen demokratický svet. Svet sa mení na bordel v sáčku a nezriedka sa v ňom objavuje rozklad a hniloba.

Veľké poďakovanie za inšpiráciu a opravy venujem Ivanovi Nosálovi a Simone Vojtečkovej.

Audio poznámky ku knihe

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Bordel v sáčku - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Simona Vojtečková
  • Čeština: Bordel v sáčku; English: A mess in a bag
  • Štítky: poézia, Rusko, Ukrajina, vojna, Putin, nenávisť, dezinformácie, hoax
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
27 32 10 2 5

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, Poézia, náboženstvá či lukostreľba.

Poézia Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok