Einsteinove hádanky

Hry a herná literatúra - Hra pre jedného hráča

Popis a podrobnosti

Einsteinove hádanky sú súbor logických úloh, ktoré sa dajú vyriešiť pomocou jednoduchej logiky. Úlohy jemne pripomínajú dnes populárne Sudoku a aj keď je prvá stará a veľmi známa, ďalšie úlohy sú úplne nové, odlišné a vhodné pre bežných riešiteľov. Potrápte si hlavu na ostrovoch, planétach, autách či ľuďoch. Súčasťou sú správne odpovede.

Každé vydanie prináša novinky, napríklad nové hádanky. Pôvodná desiatka je už dávna minulosť a každé vydanie prinesie hneď niekoľko nových nápadov. Skvelá kniha na vytlačenie a dá sa tlačiť aj bez návodu a správnych odpovedí. Každá hádanka je na stranu.

Einsteinove hádanky - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 7; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 37 strán na vytlačenie (A4); 39 strán formátu A5; 14 v mini verzii; 31 normostrán
  • Čeština: Einsteinovy hádanky; English: Einstein's quizes
  • einsteinove hádanky, logika, úloha, sudoku, hry, puzzle, hlavolam, krížovka

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Nespi na rannej porade