Ešte včera to fungovalo

Odborné - kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

Ešte včera to fungovalo je komunitná zbierka poézie a rôznych druhov prózy, ktorá je veľmi rozmanitá. Každé dielo má jedinú spoločnú vlastnosť: Fakt, že niečo ešte včera fungovalo. Takto sa začína každé dielo, ale ako dej pokračuje, to je na každom autorovi. Výsledkom je množstvo diel, z ktorých je každé iné. Od smutnej, romantickej poézie po vtipné až absurdné životné situácie.

Knihy sa zúčastnili tak autori Greenie knižnice, ako i rôzni nadaní a tvoriví ľudia, ktorí chcú ukázať niečo zo svojej kreativity. Kniha sa skladá z dvoch častí – zo ženského oddelenia, kde nájdete množstvo poézie a celkovo ženský pohľad na svet a z mužskej časti, kde dominuje humor a niekedy až príliš reálny pohľad na problémy.

Ešte včera to fungovalo - obálka

  • Autor: Komunita Greenie knižnice (Martina Bachratá, Renáta Montmartre Bogdáni, Zuzana Balašovová Donátová, Andrea Ferencová, Tereza Hrušková, Mária Margitfalviová, Mária Nováková, Beáta Plučinská, Broňa Zelená, Stanislav Hoferek, Peter Jarkuliš, Ladislav Mrena, Pavel Sekerák a ďalší)
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 102 strán na vytlačenie (A4); 134 strán formátu A5; 33 v mini verzii; 16 v minimálnej verzii; 83 normostrán
  • Čeština: Jěště včera to fungovalo; English: It was working yesterday
  • Štítky: kreatívne písanie, fantázia, komunita, réžia, láska, život, tvorivá dielňa
Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

KomunitaKomunita Greenie knižnice, ktorú "režíruje" Stanislav Hoferek, vytvorila niekoľko krátkych diel, určených ako ukážka zaujímavého písania či kreatívna dielňa. Úplná voľnosť, ako i výber ľudí pomáhajú vytvoriť knihy, kde je každá strana iná, s inými nápadmi, názormi či humorom. Všetko od poézie cez vtipné úvahy po teologické myšlienky si nájde svoje miesto.

Podobné alebo súvisiace knihy:

10 slov a osudov 15 slov a osudov 21 slov a osudov

↑ Na začiatok