History of Slovakia

História

Popis a podrobnosti

This book is an excellent resource for anyone interested in learning about Slovak history. Whether you are a foreigner or a Slovak student looking to improve your English skills, delve into the national history of Slovakia, from ancient times to the present, and explore how the country is addressing contemporary challenges.

As you embark on this journey through the history of Slovakia, you will gain insights into the myriad ways in which this small yet resilient nation has navigated the currents of European history. From its ancient beginnings to the challenges and triumphs of the modern era, Slovakia’s story is a testament to the enduring spirit of its people and their place in the broader tapestry of European history.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

History of Slovakia - obálka

  • Author: Stanislav Hoferek & ChatGPT 3.5
  • Edition: 1; License CC-BY-NC-ND;
  • Book cover: Miroslav Bendík
  • Čeština: Slovenská historie; Slovenčina: Slovenská historie
  • Keywords: Slovakia, slovensko, history, história, dejepis, učebnica, study, book, prehľad, overview, Uhorsko, Hungary
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
60 101 39 26 68

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Ancient Worlds History of Slovakia World War II

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: