Ancient Worlds

História

Popis a podrobnosti

Embark on a journey through time with "Ancient Worlds: A Comprehensive Overview". Delve into the rich tapestry of ancient history, spanning the rise and fall of mighty empires, the flourishing of vibrant cultures, and the enduring legacies of the past. From the majestic pyramids of Egypt to the grandeur of the Roman Empire, this comprehensive volume offers a captivating exploration of the ancient world. Featuring meticulously researched content, vivid illustrations, and engaging narratives, "Ancient Worlds" brings to life the triumphs, struggles, and innovations of humanity's earliest civilizations. This book is an indispensable guide to understanding the foundations of our shared human heritage.

Discover the transition from prehistory to recorded history, when the advent of writing systems enabled civilizations to document their achievements and aspirations.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Ancient Worlds - obálka

  • Author: Stanislav Hoferek & ChatGPT 3.5
  • Edition: 1; License CC-BY-NC-ND;
  • Book cover: Miroslav Bendík
  • Čeština: Starověký svět; Slovenčina: Staroveký svet
  • Keywords: ancient worlds, era, times, history, military, religion, trade, leaders, rome, carthage, greece, egypt, persia, india, china
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
25 44 12 8 35

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Ancient Worlds History of Slovakia World War II

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: