Malá kniha zdravia

Odborná literatúra - Životospráva

Popis a podrobnosti

Malá kniha zdravia je naozaj maličkou publikáciou. Obsahuje viac či menej známe informácie o ľudskom tele a o tom, ako funguje. Jednoduché čítanie vhodné predovšetkým pre ľudí s nadváhou alebo obezitou, alebo celkovo pre ľudí, ktorí chcú zhodiť prebytočné kilogramy.

Zdravie, výživa, stravovanie a v neposlednom rade pohyb. Kniha s tipmi, informáciami o diéte či hladovke a informuje aj o takých na prvý pohľad nesúvisejúcich veciach, ako je sledovanie televízie alebo BMI kalkulačky. Na jednoduchých príkladoch vysvetľuje základné princípy životosprávy a odporúča, čomu je rozhodne dobré vyhnúť sa.

Malá kniha zdravia - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 5; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-89646-17-3
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 18 strán na vytlačenie (A4); 18 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 18 normostrán
  • Čeština: Malá kniha zdraví; English: Small book of health
  • Štítky: zdravie, životospráva, nadváha, obezita, chudnutie, bmi, stravovanie, pohyb

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Životospráva na jednu normostranu Malá kniha sexuálnej výchovy Malá kniha slnečnej sústavy